• DOLAR
  %1,66
 • EURO
  %0,80
 • ALTIN
  %0,33
 • BIST
  %1,81
BELEDİYE ZABITALARINA EĞİTİM

BELEDİYE ZABITALARINA EĞİTİM

Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçe Belediyesi, personelinin hizmet kalitesini artırmak için yaptığı çalışmalarla fark yaratırken, bu kapsamda belediyenin vatandaş ve esnafa dönük yüzü olan zabıta memurlarına hizmet içi eğitim verdi.

MEDYA21- Hizmet kalitesini artırmak amacıyla personeline yönelik sürekli eğitim programları düzenleyen Diyarbakır’ın merkez Kayapınar Belediyesi, bu kez zabıtalara yönelik meslek içi eğitim semineri verdi.

Türkiye Belediyeler Birliği ile İçişleri Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü program çerçevesinde bakanlık Baş kontrolörü Recep Demir tarafından Belediye meclis salonunda verilen eğitime, zabıta memurları katıldı. Seminerde zabıtalar, iş yeri ruhsat ve zabıta yönetmeliği ile kabahatler ve tebligat kanunu konularında bilgilendirildi.
KALİTELİ HİZMET İÇİN EĞİTİM
Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, ilçe halkına daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için personele yönelik eğitim faaliyetlerini önemsediklerini söyledi. Koç, “Bu eğitimlerle personelimizin donanımını en yüksek seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz. Halkımızın huzur ve esenliğini en iyi şekilde sağlamak için tüm personelimizi görev bilinciyle yetiştiriyoruz Bu doğrultuda da zabıta arkadaşlarımıza yönelik bu eğitim gerçekleştirildi. Belediyemizde görevli tüm personele yönelik benzer eğitimler veriliyor. Bu anlamda çalışmalarımız ve eğitim seminerlerimiz aralıksız olarak devam edecek” dedi. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?