• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %-0,08
 • ALTIN
  %0,03
 • BIST
  %1,05
AK PARTİ’DE TEŞKİLAT AKADEMİSİ SÜRÜYOR

AK PARTİ’DE TEŞKİLAT AKADEMİSİ SÜRÜYOR

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından “Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” teması ile düzenlenen “Teşkilat Akademisi” 30-31 Ekim tarihlerinde Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak’ta düzenlenecek eğitimlerle devam edecek.

medya21- AK Parti teşkilatlarında 2 gün sürecek ve tüm teşkilat mensuplarının katılım göstereceği  proğramda, Türkiye’nin tamamında yaklaşık 93 bin parti yöneticisinin eğitimi sağlanacak. AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, “Tarihin en önemli seçimi olan Haziran 2023 seçimlerine büyük bir güçle, emin adımlarla hazırlanmaya devam ediyoruz. Hafta sonu yapılacak olan eğitim çalışmaları,  yaptığımız teşkilat çalışmalarına büyük bir katkı sunacak” dedi.

Eğitimlerin, teşkilat mensuplarının her alanda yetkinlik sahibi olmaları açısından önemli olduğunu belirten AR-GE ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen ise,  “2023 seçimlerine yaklaşık 2 yıl kala 81 il ve 973 ilçede parti teşkilatlarımız ve yöneticilerimiz, 12 farklı alanda çok kapsamlı bir eğitim programına tabi tutulmaktadır. Teşkilat Akademisi Eğitim programı, dava arkadaşlarımızın yalnızca seçim dönemlerinde değil, her daim hazır ve aktif olmalarına önemli katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

AR-GE ve Eğitim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın dersleri yakından takip ettiği ve eğitimler hakkında sık sık raporlarla bilgilendiriliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, illerde yapılacak eğitimlere video konferans yöntemi ile katılacak. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?