BAĞLAR BELEDİYESİNDEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA DESTEK

MEDYA21- Merkez Bağlar ilçe Belediyesi, ihtiyaç sahibi öğrencilerin iyi koşullarda eğitim almasını desteklemek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, “Milletin kaynakları milletin evlatlarına feda olsun. Milli ve şuurlu gençlik yetiştirmek için eğitme olan desteğimiz yeni adımlarla devam edecek” dedi.

Bağlar Belediyesi bünyesinde 2019 yılında hizmete açılan ücretsiz eğitim merkezi ve teknik imkanlarla modernize edilen kütüphane, yüzlerce öğrenciye hizmet vermeye devam ediyor.
Uzman öğretmenlerin görev yaptığı merkezde yürütülen başarılı program ile üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere, ücretsiz TYT ve AYT soru bankaları ile konu anlatımlı kitaplardan oluşan eğitim setleri hediye edildi.

Çalışma yaptıkları kütüphanede ziyaret ettiği 300 öğrenciye eğitim setlerini dağıtanBağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yaklaşan sınav maratonu için başarı dileğinde bulunarak desteğini yineledi. Bağlar’da maddi imkanı olmayan çok sayıda aile bulunduğuna dikkat çeken Beyoğlu, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eğitim konusundaki hassasiyetini biliyorsunuz. Biz de Cumhurbaşkanımızın bize gösterdiği hedef doğrultusunda gençlerimiz için tüm imkanları seferber etmiş durumdayız. En önemlisi milletin kaynaklarını milletin evlatlarının geleceği için harcıyoruz” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir