BAĞLAR BELEDİYESPOR’A 2. LİG YOLU AÇILDI

BÖLGE ŞAMPİYONU OLAN BAĞLAR BELEDİYESPOR KADIN VOLEYBOL TAKIMI, 2. LİG'E KATILMAK İÇİN TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU'NDAN RESMİ YAZI İLE DAVET ALDI. KULÜBÜN GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPARAK KURULDUĞU İLK YILDA BÜYÜK HEYECAN YARATARAK BAŞARILI BİR GRAFİK ÇİZEN KADIN VOLEYBOLCULARIN GELECEK SEZON 2. LİG'DE MÜCADELE EDECEĞİ İFADE EDİLDİ. (MEHMET ÇAKAN/DİYARBAKIR-İHA) Bölge şampiyonu olan Bağlar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 2. Lig'e katılmak için Türkiye Voleybol Federasyonu'ndan resmi yazı ile davet aldı. Kulübün gerekli işlemleri yaparak kurulduğu ilk yılda büyük heyecan yaratarak başarılı bir grafik çizen kadın voleybolcuların gelecek sezon 2. Lig'de mücadele edeceği ifade edildi.

MEDYA21– Bağlarspor Kadın Voleybol Kulübü’nün gerekli işlemleri yaptığı, kurulduğu ilk yılda büyük heyecan yaratarak başarılı bir grafik çizen kadın voleybolcuların gelecek sezon 2. Lig’de mücadele edeceği ifade edildi.
Türkiye Voleybol Feserasyonu (TVF), geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bölge müsabakaları sonucu bölge şampiyonu olan Bağlar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı 2. Lig’e katılmaya davet etti. Kulübe gönderilen resmi yazı ile kulübün bu hakkı elde ettiği ve eksik olan işlemlerin tamamlanması halinde gelecek sezon 2.Lig’de mücadele edeceğini belirtildi.
Kurulduğu ilk yılda önemli bir başarı sağlayarak bölge şampiyonu olan ve heyecan oluşturan Bağlar Belediyespor, genç oyunculardan oluşan kadrosunu takviye ederek gelecek sezon 2. Lig’de başarılı olmayı hedefliyor. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir