BEŞİKCİ, KIRSAL MAHALLE OKULLARINI ZİYARET ETTİ

MEDYA21- Kalbe Yürüyen Belediyecilik sloganıyla ilçede hizmetleri yürüten Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Murat Beşikci, yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte ilçede eğitim gören öğrencileri bir yalnız bırakmıyor.

İlçedeki okullarda eğitim gören öğrencilerin ders araç gereçlerinden tüm ihtiyaçlarına varıncaya kadar destek veren Beşikci, İlçeye bağlı Hantepe Mahallesi’nde bulunan Hantepe ilkokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle birlikte derse katılan Beşikci, “Eğitim öğretim konusunda Yenişehir Kaymakamlığı ve Yenişehir Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı siz çocuklarımızın her zaman yanında olacağız. Eğitiminizi sorunsuz ve eksiksiz tamamlamanız için elimizden gelen her türlü desteği sizlere sunacağız’’ dedi.

Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaymakam Beşikci, daha sonra Hantepe İlkokulu yöneticileriyle bir araya gelip, okulun genel durumu hakkında bilgi alarak, okulun bahçe düzenlemesinin bir an evvel yapılması için talimat verdi. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir