• DOLAR
  %1,81
 • EURO
  %1,10
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %1,81
BEŞİKCİ, PAZAR ESNAFINI DİNLEDİ

BEŞİKCİ, PAZAR ESNAFINI DİNLEDİ

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, kentin en işlek semtlerinden biri olan Ofis Semti’nde kurulan semt pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

MEDYA21– Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, kentin en işlek semtlerinden biri olan Ofis Semti’nde kurulan semt pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

Pazarcılarla sohbet eden Beşikci, vatandaşların temiz ve sağlıklı ortamda pazar alışverişini yapmalarını sağlamak amacıyla zabıta ve temizlik ekiplerinin aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Yenişehir ilçesine bağlı Ofis semtinde hafta başı kurulan semt pazarında pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Beşikci, pazarda alışveriş yapan vatandaşların ve pazarcı esnafının taleplerini dinledi.

Yapılan ziyarette vatandaşın her türlü sorunu ile ilgilenip, çözüm üretmenin birinci öncelikleri olduğunu anlatan Beşikci, “Zaman zaman mahallerimize ziyaretler gerçekleştirip vatandaşlarımızın talep ve isteklerini yerinde dinliyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı okullarımızda ziyaret ederek, eğitim koşullarını iyileştirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu gün de pazar esnafımızı ziyaret etmiş bulunmaktayız. Bizler vatandaşımıza hizmet için burada elimizdeki imkanlar dahilinde tüm vatandaşların sorunlarını çözmeye gayret gösteriyor, halkımızla kucaklaşıp dertleşiyoruz” dedi.

Pazar esnafı ve pazara gelen vatandaşlar da, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci’nin yaptığı ziyareti güzel ve anlamlı bulduklarını belirterek, kendisine teşekkür etti. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?