• DOLAR
  %0,24
 • EURO
  %1,26
 • ALTIN
  %1,19
 • BIST
  %0,78
ÇOKÜRETEN, OKURLARIYLA BULUŞTU

ÇOKÜRETEN, OKURLARIYLA BULUŞTU

Gazeteci-Yazar Murat Çoküreten’in ikinci kitabı ‘Efsaneler Hikayeler’ raflardaki yerini aldı. Çoküreten, Diyarbakır’da düzenlenen söyleşi ve imza gününde okurlarıyla buluştu.

MEDYA21- TRT Diyarbakır Radyosu’nda uzun yıllar görev yaptıktan sonra emekli olan Gazeteci-Yazar Murat Çoküreten, ‘Küba Günlerim’ kitabının ardından kaleme aldığı ‘Efsaneler Hikayeler’ kitabı raflardaki yerini aldı. Çoküreten, Diyarbakır’da düzenlenen söyleşi ve imza günü ile okurlarıyla buluştu.

Çoküreten’in bir dönem yönetim kurulu üyeliği yaptığı Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen söyleşi ve imza günü büyük ilgi gördü. Çoküreten, okurlarına kitapları hakkında bilgi vererek, soruları yanıtladı.

İzmir’de yaşayan Çoküreten, Diyarbakır’ın ikinci memleketi olduğunu, gördüğü ilginin kendisini mutlu ettiğini, hem okurlarıyla buluştuğunu, hem de dostlarıyla hasret giderme imkanı bulduğunu ifade ederek, “Küba Günlerim’in ardından Efsaneler Hikayeler kitabım çıktı. Çok emek verdiğim bir çalışma oldu. İnanıyorum ki herkes büyük bir zevkle okuyacaktır. Ayrıca iyi bir kaynak da olacağı kanaatindeyim” dedi. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?