DEDAŞ’TAN EĞİL’E BÜYÜK YATIRIM

MEDYA21- Dicle Elektrik (DEDAŞ), inanç turizmi açısından önemli bir merkez olan Diyarbakır’ın Eğil ilçesindeki enerji altyapısına 2020 yılında yaklaşık 786 bin lira yatırım yapmıştı. Enerji şirketi, bu yıl sonuna kadar ise ilçedeki yatırım tutarını geçen yıla göre yaklaşık 4 kat artırarak, 2 milyon 710 bin liraya ulaştıracak.

Yıl sonuna kadar tamamlanması hedeflenen çalışmalarda ilçede eskiyen hatların değişimi, kapasite artırımı, yeni iletim hatlarının kurulması ve aydınlatma gibi alanlarda elektrik altyapısı büyük oranda yenilenmiş olacak.

KAYMAKAMDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Belediye Başkan Vekilliği görevini de yürüten Eğil Kaymakamı İdris Arslan ilçeye yapılan hizmetlerden dolayı Dicle Elektrik Dağıtım Eğil İlçe Yöneticisi Özgür Erken’e teşekkür etti. Makamında kabul ettiği Özgür Erken’e teşekkür plaketi veren Kaymakam Arslan şunları söyledi:

“Eğil ilçesinde farkındalık yaratan elektrik altyapısına dönük hizmetlerinden dolayı şahsınızda Dicle Elektrik’e teşekkür ediyorum. Hizmetlerinizin yanında ilçe halkına karşı göstermiş olduğunuz yapıcı davranışlardan dolayı bu teşekkür plaketini size vermekten mutluluk duyuyorum. Bundan sonraki yaşamınızda ülkemize ve kurumunuza en iyi şekilde hizmet edeceğinize canı gönülden inanıyor, başarılarınızın daim olmasını diliyorum.”

HİZMET ARTARAK SÜRECEK

Plaketi alan Dicle Elektrik Eğil ilçe yöneticisi Özgür Erken ise, 2020 yılının Aralık ayında göreve başladığını belirterek, “Daha iyi hizmet verme noktasında gerek belediye gerek mülki idare tarafından verilen destek çalışmalarımızı kolaylaştırıyor. Kurumlar arası ilişkilerin güçlendirilmesi dolaylı olarak hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetine olumlu yansımaktadır. Kültür ve inanç turizminin merkezlerinden sayılan Eğil ilçemize yaptığımız hizmetler, sizlerin desteği ile artarak sürecektir” dedi. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir