GELECEK PARTİSİ’NDEN 200 KİŞİ KOPTU

DİYARBAKIR'DA GELECEK PARTİSİ'NDEN İSTİFA EDEN 200 KİŞİ, AK PARTİ'YE KATILDI. ÜYELERE DÜZENLENEN TÖRENLE ROZETLERİ TAKILDI. (MURAT BAŞAL/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'da Gelecek Partisi'nden istifa eden 200 kişi, AK Parti'ye katıldı. Üyelere düzenlenen törenle rozetleri takıldı.

MEDYA21- Diyarbakır’da 200 kişi, Gelecek Partisi’nden istifa ederek AK Parti’ye katıldı. AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen törende, Diyarbakır milletvekilleri ve MKYK üyeleri, yeni üyelere rozetlerini taktı.

Partiye katılım töreninde konuşan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, AK Parti’nin vizyon olarak, duruş olarak Türkiye’de çok büyük değişimler, çok büyük dönüşümlerin, devrimlerin altına imza atmış olan siyasi bir hareket olduğunu söyledi. İl Başkanı Aydın, şöyle dedi:

“Bugün burada AK Parti ailemizin, Diyarbakır teşkilatımızın daha güçleneceği, daha güzelleşeceği bir programla bir aradayız. Partimize katılım konusunda bizlerle istişare eden değerli arkadaşlarımızın ki, birçoğu bizimle beraber partimizde gönüldaşlık etmiş olduğumuz kardeşlerimiz, başka bir partiden tekrardan evlerine, yuvalarına dönmüş oldular. Biz, bugün bu arkadaşlarımıza, kardeşlerimizle yine aynı çatı altında kucaklaşıyoruz. Bundan sonrası için de beraber, omuz omuza sahada hem Diyarbakırımızın güzelleşmesi, kalkınması ve gelişmesi için hem de ülkemizin refahı, huzuru ve mutluluğu için kaldığımız yerden mücadele etmeye devam edeceğiz. Hepiniz aramıza hoş geldiniz, şeref verdiniz.”
Törene, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Mehmet Mehdi Eker, Oya Eronat ve Ebubekir Bal ile Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, MKYK üyeleri Alaattin Parlak, Suna Kepolu Ataman ve partililer katıldı. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir