• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %-0,08
 • ALTIN
  %0,03
 • BIST
  %1,05
KAYAPINAR’DAN LABORATUVAR SINIFI DESTEĞİ

KAYAPINAR’DAN LABORATUVAR SINIFI DESTEĞİ

Diyarbakır’da eğitime verdiği destekle ‘Eğitime dost belediye’ olarak anılan merkez ilçe Kayapınar Belediyesi, ilçedeki Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde tam donanımlı laboratuvar sınıfı oluşturdu.

MEDYA21– Adnen Menderes Anadolu Lisesi yönetiminin talebi üzerine Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç’un talimatıyla okulda büyük ihtiyaç duyulan laboratuvar sınıfının tüm araç ve gereçleri belediye tarafından karşılandı.

Adnan Menderes Anadolu Lisesini ziyaret eden Kaymakam ve Başkan Vekili Koç, laboratuvar sınıfının açılışını öğrencilerle birlikte gerçekleştirdi. Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak’ın da katıldığı açılış sonrası laboratuvarı sınıfını ve okulu ziyaret eden Koç, öğretmenlerle mini bir toplantı yaptı.

Kayapınar’da eğitim kalitesini yükseltmek için Kaymakamlık ve Belediye olarak gereken her türlü desteği verdiklerinin altını çizen Koç, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza iyi bir eğitim vermek için öğretmenlerimizden de biraz daha özveri bekliyoruz” dedi.

Adnan Menderes Anadolu Lisesi yöneticileri de, okullarına donanımlı laboratuvar sınıfı kazandıran Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç’a teşekkür etti. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?