KAYMAKAM ÖZTÜRK’TEN EV İNŞA EDİLEN AİLEYE ZİYARET

DİYARBAKIR'IN ERGANİ İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ABDULSELAM ÖZTÜRK, SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI TARAFINDAN KENDİLERİNE EV İNŞA EDİLEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYİ ZİYARET ETTİ. (FIRAT KINIK/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'ın Ergani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kendilerine ev inşa edilen ihtiyaç sahibi aileyi ziyaret etti.

MEDYA21- Ergani Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, maddi durumu düşük ailelerin yardımına koşmaya devam ediyor. Vakıf bu kapsamda mağdur olan bir aileye ev inşa etmek için kolları sıvadı. Kaymakam Öztürk de evleri tamamlanan aileyle bir araya geldi.

Ailenin mağduriyetini gördüklerini ve hemen harekete geçtiklerini kaydeden Kaymakam Öztürk, “Biz de yerinde inceleme yaparak, gerekli ihtiyaçları tespit ederek kendilerine yeni ev inşa ettik. Bugün hem hayırlı olsun demeye hem de onların hayır duasını almaya geldik. Yeni evlerinden dolayı ailemizin çok memnun olduğunu gördük. Devletimizin bizlere sağladığı imkanlar dahilinde yardıma muhtaç ailelere yardımlarımız devam edecek” dedi.

Yardımlardan dolayı minnettar olduğunu dile getiren engelli oğluyla yaşayan kadın da “Devletimizden, milletimizden Allah razı olsun. Kaymakamımıza ve diğer tüm yetkililerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir