• DOLAR
  %0,19
 • EURO
  %-0,18
 • ALTIN
  %-0,13
 • BIST
  %-0,41
MURADİYE MAHALLESİ HİZMETLE BULUŞTU

MURADİYE MAHALLESİ HİZMETLE BULUŞTU

Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinin eski yerleşim yerleri arasında yer alan Muradiye mahallesi, Belediye hizmetleriyle buluşmaya devam ediyor..

MEDYA21- Bağlar ilçesinin Muradiye mahallesinde yapısı bozulan sokak ve kaldırımlar, Belediye tarafından yenilenerek yaya geçişleri için elverişli hale getirildi.
Mahalle muhtarı Dilek Demir, “Bugüne kadar hizmetle ilgili bütün taleplerimiz yerine getirildi ” diyerek Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bağlar Belediyesi, eski Bağlar bölgesinde bulunan yerleşim yerlerinde vatandaşların kış döneminde sıkıntı yaşamaması için önlemler almaya devam ediyor. Yapısı bozulan kaldırımlar yenilenerek sokaklar ulaşım ve yaya kullanımları için sağlıklı hale getiriliyor. Muradiye ve 5 Nisan mahallelerinde bozulan kaldırım taşları yenilenirken, sokakların üst yapısı yapılan çalışmalarla yaya ve araç geçişlerine elverişli hale getirildi.

Muradiye Mahallesi Muhtarı Dilek Demir, hizmetle ilgili taleplerinin Belediye tarafından yerine getirildiğini belirterek, Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun vatandaşlarla kurduğu sıcak iletişimin güven oluşturduğunu söyledi. Demir,”Bugüne kadar halkımızın hizmeti ve huzuru için ne talep ettiysek belediyemiz geri çevirmedi.
Kentsel dönüşüm programı sırasında Valimiz sayın Münir Karaloğlu’na da ifade ettim. Biz hem valimizden hem belediye başkanımızdan çok memnunuz. Mahallem adına kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?