ŞANLIURFA’DA PLAJ VOLEYBOLU HEYECANI

DENİZİ OLMAYAN ŞANLIURFA'DA PLAJ VOLEYBOLU OYNADILAR (BEKİR ŞEYHANLI/ŞANLIURFA-İHA) Şanlıurfa'da "Turizm için gençler sahada" projesi ile plaj voleybolu ile sokak basketbolu turnuvası renkli görüntülere sahne oldu.

MEDYA21 Denizden yoksun Şanlıurfa’da “Turizm için gençler sahada” projesi ile plaj voleybolu ve sokak basketbolu turnuvası renkli görüntülere sahne oldu.

Türkiye’nin en genç nüfusa sahip kentlerinden biri olan Şanlıurfa’da, gençleri spor ile buluşturarak sporu sevdirmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfalıları farklı spor dalları ile buluşturmaya devam ediyor. Bu bağlamda genç nüfusun potansiyelinin farkında olan Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışmaların karşılığını yetiştirdiği sporcuların elde ettiği derecelerle taçlandırıyor.

Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve bir alışveriş merkezinin iş birliği ile başlatılan projede, plaj voleybolu ile sokak basketbolu turnuvası düzenlendi. 3 gün süren müsabakalara 400 sporcudan oluşan 100 takım katılım sağladı. Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik bölgelerinin ismini taşıyan takımların mücadele ettiği turnuva kıyasıya mücadelelerle sürüyor. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir