SERÇEK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

MEDYA21– Yerel Yönetimler Derneği Diyarbakır İl Başkanı Hamza Serçek’in oğlu İbrahim Serçek ile Diyarbakır’ın sevilen simalarından Ahmet Güzel’in kızı Nupelda Yüksel, görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.
Diyarbakır’ın yanı sıra bölgenin tanınmış sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından simalar ile kanaat önderlerini  bir araya getiren düğün, Şato park Düğün Salonunda yapıldı. Unutulmaz anlara sahne olan düğünde, damadın babası Hamza Serçek ile gelinin babası Ahmet Güzel, gece boyunca misafirperverlikleriyle örnek bir ev sahipliği sergilediler. Konuklarını kapıda karşılayan ve masalarına kadar eşlik eden Hamza Serçek ve Ahmet Güzel, gecenin sonunda yine konukların kapıya kadar eşlik ederek uğurladılar. Gönderilen çelenk ve çiçeklerle düğün salonu adeta çiçek bahçesine dönerken, düğüne katılamayanlar da tebrik mesajı ve çelenk gönderdiler.
DAVETLİLER EĞLENCEYE DOYDULAR
Söyledikleri birbirinden güzel türkülerle konukları coşturan ve düğüne renk katan sanatçılara, konuklar da zaman zaman eşlik etti. Dolarların havada uçuştuğu düğünde, konuklar doyasıya halay çekip, gönüllerince eğlendi. Gelin ve damadın mutlulukları gözlerinden okunurken, konuklar da uzun süre gelin ve damatla birlikte hatıra fotoğrafı çektiler. Bu arada gelin ve damadın dansları ise konuklar tarafından ayakta alkışlandı. Çok sayıda buket ve çelengin gönderildiği düğün salonu, adeta çiçek bahçesine dönüştü. Düğün, takı töreninin ardından yapılan hayır dualarıyla sona erdi.
Yerel Yönetimler Derneği Diyarbakır İl Başkanı Hamza Serçek, dünürü Ahmet Güzel ile beraber gecenin sonunda  anlamlı bir konuşma yaptı. Serçek, duygu yüklü konuşmada şöyle ded: “Sevgili oğlum İbrahim ve kızımız Nupelda Güzel’in hayatlarını birleştirdiği bu mutlu gecemize katılan ve kutlama mesajları gönderen bütün herkese en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz. Diyarbakır dışından gelen konuklarımız, mutluluğumuzu paylaşan bütün akrabalarımız, dostlarımız ve sevdiklerimiz kıymetli zamanlarını bize ayırarak davetimize icabet ettiğiniz için çok sağ olun. Yüce Rabbim; bütün gençlerimize böyle mutlu günler ve mutlu bir hayat yaşamayı nasip eylesin.” HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir