TEMİZ BİR ERGANİ İÇİN ÇALIŞIYORLAR

DİYARBAKIR'IN ERGANİ İLÇE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ VE PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, İLÇE GENELİNDE SÜRDÜRDÜĞÜ TEMİZLİK VE HİJYEN ÇALIŞMALARINI GECENİN İLERLEYEN SAATLERİNDE DE SÜRDÜRÜYOR. (FIRAT KINIK/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'ın Ergani İlçe Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yaptıkları temizlik ve hijyen çalışmalarını gecenin ilerleyen saatlerinde de sürdürüyor.

MEDYA21– Ergani ilçesinde günlük temizlik faaliyetlerini aksatmadan sürdüren ekipler, vatandaşların sağlığını korumak adına, yoğunluğun yaşandığı köy ürünleri pazarı, semt pazarı ve caddelerde gece mesaisi yaparak genel temizlik ve yıkama çalışması gerçekleştiriyor.

Park ve Bahçeler ile Temizlik ekipler, insan ve araç yoğunluğunun en aza indiği saatlerde cadde, sokak ve pazar alanlarında bulunan atıkları süpürdükten sonra su tankerleri ile yıkama çalışması yapıyor.

Belediye yetkilileri, kavurucu sıcakların hüküm sürdüğü ilçede salgın hastalıkların önüne geçme adına temizlik ve hijyen hizmetine önem verdiklerini belirterek, çevre temizliğini aralıksız sürdüreceklerini bildir. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir