• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,07
 • ALTIN
  %0,08
 • BIST
  %-0,95
YENİŞEHİR’DEN BİLGİLENDİRME ZİYARETLERİ

YENİŞEHİR’DEN BİLGİLENDİRME ZİYARETLERİ

Diyarbakır merkez Yenişehir ilçe Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, yetiştiricilik, üretim ve turizm konularında projeler hazırlamak amacıyla muhtarlara ve işletme sahiplerine bilgilendirme ziyaretlerinde bulundu.

MEDYA21- Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci’nin talimatıyla Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri bilgilendirme ziyaretlerinde bulunarak, hazırladıkları yeni projeleri yetiştiricilik, üretim ve turizm konularında muhtarlar ile işletme sahiplerine bilgi verdi.

Kırsal kalkınma projelerine büyük önem veren Başkan Beşikci, “Kırsala yönelik projelerimizle kadınlarımızın istihdama katılımlarını sağlamayı, kırsal alanlardaki ekonominin geliştirilmesini ve iş imkânlarının arttırılmasını, yerel kalkınma kapasitesinin güçlendirilmesini, yaşam kalitesinin arttırılmasını, kırsal çevrenin korunmasını ve geliştirilmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Bu amaçlarla Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerimiz muhtarlarımızı ve işletme sahiplerini ziyaret ederek bilgilendirme çalışmaları yaptılar” dedi.
Bunun yanısıra Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Dönümlü, Elidolu, Alpu ve Hantepe Mahalle muhtarlarıyla birlikte, hayvancılık ve fidancılık işletmeleri yöneticileriyle projeler konusunda istişarelerde bulundular. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?