• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %-0,06
 • ALTIN
  %0,11
 • BIST
  %0,85
AŞI KARŞITLARI MİTİNG YAPTI

AŞI KARŞITLARI MİTİNG YAPTI

Korona aşısına karşı kampanya başlatanlar, İstanbul Üsküdar’da miting yaptı. Mitingde konuşan Dr. Bilgehan Bilge, aşı yapan hekimlerin yargılanacağını söyledi.

MEDYA21– İstanbul Üsküdar’da toplanan aşı karşıtları, miting havasında gösteri yaptı. Sosyal medyadan örgütlenen ve ‘Pandemi büyük buluşması’ adı altında Üsküdar’da toplanan kalabalığa hitaben Dr. Bilgehan Bilge bir konuşma yaptı.
Dr. Bilge “Asla ve kat’a aşı olmayın. Uçaklara bindirmesinler, AVM’lere sokmasınlar. Vallahi de billahi de 1 sene sonra bu kararlarından vazgeçecekler ve aşı olanlardan özür dileyecekler” dedi.
Aşı yapılmasını savunan hekimleri de hedef gösteren Dr. Bilge konuşmasında, “Bu bir slogan ya da şaka değil; yargılanacaklar! Aşıyı vuran zavallı sağlık memurları, hemşireler değil hekimler yargılanacak. Yok ‘benim haberim yoktu’, ‘ben devlet memuruyum’, ‘Sağlık Bakanlığından tamim geldi, genelge geldi, emir geldi’, ‘Ben o yüzden ruhsatsız bir maddeyi insanlar üzerinde uyguladım’ demek gibi bir lüksü yok hekimlerin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Duvar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?