BAŞARILI ÖĞRETMENE SÜRPRİZ ZİYARET

BAŞARILI ÖĞRETMENE SÜRPRİZ ZİYARET

HABER MERKEZİ-Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, yaptığı ev ziyaretlerinde velilerin ve öğrencilerin memnuniyetlerini dile getirdikleri başarılı öğretmen Yeter Korkmaz’a sürpriz ziyaret yaparak, başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Tam Kapanmaya rağmen ev ziyaretlerini sürdüren Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, ziyaret ettiği evlerdeki veli ve öğrencilerin memnuniyetlerini dile getiren ve eğitime katkıda bulunan başarılı öğretmenleri ödüllendiriliyor. Kaymakam Koç, bu çerçevede Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ile birlikte, Vehbi Koç İlkokulunda görev yapan Yeter Korkmaz’ı evinde ziyaret etti. Eğitime katkısından dolayı öğretmen Korkmaz’a teşekkür eden Koç, beraberinde getirdiği Başarı belgesini verdi. Ödüllendirilen öğretmen Korkmaz, Kaymakam Koç’a teşekkür etti.
Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Koç, eğitime katkı sunan tüm öğretmenlere her anlamda destek sunacaklarını ifade ederek, “Sık sık yaptığımız ev ziyaretlerinde velilerimiz ve öğrencilerimizden eğitim durumları ve öğretmenleri hakkında bilgi alıyoruz. Veliler ve öğrencilerin memnun olduğu başarılı öğretmenimizi bizzat evlerinde ziyaret ederek, başarı belgelerini taktim etmek istedim. Çocuklarımıza ve eğitime olan katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir