DAMAT POMPALI İLE DEHŞET SAÇTI: 1ÖLÜ, 1 YARALI

DİYARBAKIR'DA BİR KİŞİ BOŞANMA AŞAMASINDAKİ EŞİNİN BABASININ EVİNE GİTTİĞİNİ ÖĞRENİNCE YANINA BABASINI VE AMCASINI DA ALARAK KAYINBABASININ EVİNİ POMPALI TÜFEKLE BASARAK DEHŞET YAŞATTI. ELİNDE İKİ POMPALI TÜFEKLE EVİN İÇERİSİNE GİREREK RASTGELE ATEŞ EDEN DAMAT EŞİNİN AMCASINI ÖLDÜRDÜ, KAYINBABASINI DA YARALAYARAK KAÇTI. (ARŞİV) (SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'da bir kişi boşanma aşamasındaki eşinin babasının evine gittiğini öğrenince yanına babasını ve amcasını da alarak kayınbabasının evini pompalı tüfekle basarak dehşet saçtı. Elinde iki pompalı tüfekle evin içerisine girerek rastgele ateş eden damat eşinin amcasını öldürdü, kayınbabasını da yaralayarak kaçtı.

MEDYA21– Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesi Fabrika mahallesinde meydana gelen olayda, bir kişi, boşanmak üzere olan eşinin babasının evine baskın düzenleyerek, elinde iki pompalı tüfekle evin içerisinde rastgele ateş edip eşinin amcasını öldürdü, kayınbabasını da yaralayarak kaçtı.

Edinilen bilgilere göre, M.B. isimli şahıs boşanma aşamasında olan eşi N.B.’nin babasının evine gittiğini öğrenince amcasını ve babasını da yanına alarak pompalı tüfeklerle evi bastı. Eve elinde iki adet pompalı tüfekle giren gözü dönmüş damat M.B., etrafa rastgele ateş açması sonucunda boşanma aşamasında olan eşinin amcası M.F.K.’yi öldürdü, eşinin babası C.K.’yi de ağır yaralayarak amcası ve babasıyla birlikte olay yerinden kaçtı.

Vatandaşların durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, sağlık ekipleri olay yerinde yaptıkları incelemede M.F.K.’nin hayatını kaybettiğini tespit etti. Yaralı C.K. ise olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, M.B. ile yanında bulunan ve babası ve amcasının yakalanması için geniş çaplı operasyon başlattı. Soruşturma sürüyor. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir