• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %0,41
 • ALTIN
  %-0,03
 • BIST
  %0,17
DBB’DEN KADINLARA KONFERANS

DBB’DEN KADINLARA KONFERANS

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kadına yönelik şiddete dikkati çekmek için “Yaşasın Kadın, Şiddet Ailede Önlenir” konferansı düzenledi.

MEDYA21- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlik yaptı. Bu kapsamda Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde eğitimci ve yazar Sıtkı Aslanhan, kadınlar için “Yaşasın Kadın, Şiddet Ailede Önlenir” konferansı gerçekleştirdi.

Kadınların yoğun ilgi gösterdiği konferansta Aslanhan, aile içi iletişim, aileler ve çocuklar arasındaki ilişkilerin geleceği etkilerini anlattı. Kadınlar ve erkekler arasındaki iletişimin önemini Peygamber Efendimizin hayatından örneklerle aktaran Aslanhan, doğru iletişimle aile içindeki sorunların çözülebileceğine dikkati çekti.

Konferansa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Göngür, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Ayşe Handan Eker ve çok sayıda kadın katıldı. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?