DİYAR’DA 21 KİŞİLİK YÖNETİM

DİYARBEKİRSPOR, KENTİN PLAKASINA UYGUN OLARAK 21 KİŞİLİK YÖNETİM OLUŞTURDU. KULÜBÜN SPONSORU FEYZİ İLHANLI ONURSAL BAŞKAN OLURKEN, TURAN İLGİN İSE KULÜP BAŞKANLIĞI GÖREVİNE DEVAM ETTİ. (MEHMET ÇAKAN/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbekirspor, kentin plakasına uygun olarak 21 kişilik yönetim oluşturdu. Kulübün sponsoru Feyzi İlhanlı onursal başkan olurken, Turan İlgin ise kulüp başkanlığı görevine devam etti.

MEDYA21- Geçen sezon elde edilen şampiyonluğun ardından yeni bir heyecanla yola devam ettiklerini belirten Kulüp Başkanı Turan İlgin, ”İyi bir yönetim oluşturduğumuzu düşünüyoruz. İnşallah şehrimize layık başarılara hep beraber imza atacağız” dedi.
Diyarbekirspor, bir yandan sportif olarak başarılı olup TFF 1. Lig’e yükselmeyi hedef alırken, diğer yandan yönetim kadrosuna takviyeler yaptı. 21 kişilik liste belirlemelerinin anlamlı olduğunu belirten Kulüp Başkanı Turan İlgin, herkesten ve her kesimden destek beklediklerini söyledi. İlgin, ”Birbirinden değerli arkadaşlardan oluşturduğumuz yönetim ile inşallah başarılı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Lig çıktıkça yükümüz artıyor. Herkesin desteğini istiyoruz. Bu maddi olur manevi olur. Bu takımın sahibi Diyarbakır halkıdır” diye konuştu. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir