EŞİNİN ÜZERİNE KIZGIN YAĞ VE KAYNAR SU DÖKTÜ

DİYARBAKIR'IN SİLVAN İLÇESİNDE CANİ KOCA, KAHVALTI SIRASINDA TARTIŞTIĞI EŞİNİN ÜZERİNE KIZGIN YAĞ VE KAYNAR SU DÖKTÜ. VÜCUDUNUN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜ YANAN TALİHSİZ KADIN HASTANEYE KALDIRILARAK TEDAVİ ALTINA ALINDI. (MUHAMMET ROMEDİ YILMAZ/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde cani koca, kahvaltı sırasında tartıştığı eşinin üzerine kızgın yağ ve kaynar su döktü. Vücudunun büyük bir bölümü yanan talihsiz kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

MEDYA21-Diyarbakır’ın Silvan ilçesi Mescit mahallesinde oturan İ.M.,  geçtiğimiz pazar günü eşi M.M. ve 2 çocuğu ile birlikte kahvaltı yaparken, aralarında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Sinirlenen cani koca,  2 çocuğunun önünde eşi M.M.’nin üzerine kızgın yağ ve kaynar su döktü.

Yüzü ve vücudunun çeşitli yerleri yanan kadının bağırması üzerine komşuları, 112 sağlık ekibi ve polise durumu bildirdi. Talihsiz kadın, evinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Eşini hastanelik eden İ.M. ise, polis ekipleri tarafından alınan ifadesinin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Cani koca İ.M.’nin, daha önce de eşine şiddet uyguladığı öğrenilirken, olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü kaydedildi. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir