• DOLAR
  %0,00
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,26
 • BIST
  %-0,21
GÖNÜL BULUŞMALARININ FİNALİ ÇERMİK OLDU

GÖNÜL BULUŞMALARININ FİNALİ ÇERMİK OLDU

AK Parti Diyarbakır il teşkilatı tarafından başlatılan ’16 ilçe ile birlikte 17. ilçede buluşma’ programının finali Çermik’te gerçekleştirildi. İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, her koşulda milletin emrinde olduklarını söyledi.

MEDYA21- AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ın organizasyonuyla Çermik ilçesinde gerçekleştirilen gönül buluşmalarının finalinde, katılım sağlayan partinin tüm organları ve kalabalık partili grubu, ilçeyi ziyaret ederek merkez ve kırsaldaki vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti’nin il merkezine en uzak ilçe olan Kulp ile başlayan “ilçe ilçe 2023” programı, Çermik ilçesinde son buldu. İl Başkanı Aydın ve beraberindekiler, ilçe merkezleri ve kırsal bölgelere dağılarak 21 yerleşim yerine ait 21 ayrı lokasyonda eş zamanlı olarak program gerçekleştirip, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Pandemi kurallarına riayet edilerek yapılan ziyaretler ve buluşmalarda konuşan İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını ileterek, her koşulda milletin emrinde olduklarının altını çizdi.

İl Başkanı Aydın, “Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Halka daha fazla dokunun’ yönündeki mesajına yönelik cevap olarak “İlçe İlçe 2023’e” programı ile beraber Diyarbakır’ın 17 ilçesinde esnafımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Göreve başladığımız ilk günden bu yana, teşkilatımız ile beraber vatandaşlarımızla iç içe olduk. Halkımızla çarşıda, kahvehanede, sokakta sohbet etme imkanı bulduk. Tüm İlçe başkanlarımız, Diyarbakır’ın her bir ilçesinde sahayı tanımış oldu. Devlet milleti ile, millet de devleti ile vardır. Hepimiz bir bütünüz. Yaptığımız hizmetlerde nasıl herhangi bir ayrım yapmadıysak yapılan ziyaretlerimizde de herhangi bir ayrım  yapmıyor, Diyarbakırlı her bir hemşehrimizi önemsiyoruz. Sık sık yaptığımız ilçe ziyaretlerinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek, yapılan ve yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulunarak sorun ve önerilerini dinleyerek takipçisi oluyoruz. Bu hem hizmet konusunda vatandaşlarımızı mutlu ediyor hem de yapılması gereken hizmetleri vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yaparak kendilerine sunuyoruz. Bizleri ziyaret eden vatandaşlarımız, ihtiyaç ve taleplerini bizlere iletiyorlar” dedi. HABER MERKEZİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?