• DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,61
 • ALTIN
  %0,75
 • BIST
  %1,62
HOŞAN TERFİ İSTASYONUNDA REVİZYON

HOŞAN TERFİ İSTASYONUNDA REVİZYON

            Korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kısıtlama sonrası Diyarbakır’ın Ergani ilçesinin bir bölümüne içme suyu sağlayan Hoşan terfi istasyonunda revizyon çalışmalarına başlandı. DİSKİ Genel Müdürlüğü, ilçelerde en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına sürdürürken, ekiplerin Ergani’de yaptığı çalışmada terfi merkezindeki pompaların bağlı oldukları kolektörlerdeki arıza nedeniyle suyu yetersiz […]

 

 

 

 

 

 

Korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kısıtlama sonrası Diyarbakır’ın Ergani ilçesinin bir bölümüne içme suyu sağlayan Hoşan terfi istasyonunda revizyon çalışmalarına başlandı.

DİSKİ Genel Müdürlüğü, ilçelerde en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına sürdürürken, ekiplerin Ergani’de yaptığı çalışmada terfi merkezindeki pompaların bağlı oldukları kolektörlerdeki arıza nedeniyle suyu yetersiz gönderdiğini tespit etti. İlçeye daha düzenli içme suyu verilmesi için revizyon işlemlerine başlayan ekipler, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını açıkladı. Revizyon çalışmalarının ardından tesis yeniden devreye alınarak ilçeye su verilecek. (İHA)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?