• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,07
 • ALTIN
  %0,08
 • BIST
  %-0,95
İYİLİK HAREKETİ MİNİKLERLE BULUŞTU

İYİLİK HAREKETİ MİNİKLERLE BULUŞTU

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı, şair yazar ve sunucu Kasım Alper Özdemir, Diyarbakır’ın Erimli köyünde minik öğrencilerle bir araya geldi.

MEDYA21– Dernek Başkanı Kasım Alper Özdemir, Edirne’den Hakkari’ye kadar Türkiye’de, Suriye’den Azerbaycan’a kadar yurt dışında şiiri sevdirmeye ve çocuklar için iyilikler yapmaya da devam ediyor.
Özdemir’in son durağı okulların yaz tatiline girdiğii gün Diyarbakır merkez Surilçesine bağlı Erimli köyü oldu. Özdemir, Ana sınıfı, birinci sınıf ve yedinci sınıflardan seçilen öğrencilere Kırmızı Beyaz Yayınları tarafından hediye edilen test kaynak kitaplarının yanı sıra kırtasiye malzemeleri ve çeşitli hediyeler verdi.

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Şair Özdemir, “Bölgenin incisi kutsal bir şehir olarak gördüğüm Diyarbakır’da bir köy okulunda geleceğimizin teminatı gençlerimizle, çocuklarımızla bir arada olmak beni ziyadesiyle mutlu etti. Davetleri ve ilgileri için Erimli Orta okul müdürümüz Hasan Kan ve Günay Nazik öğretmenimize teşekkür ediyorum. Sosyal sorumluluk projelerinde bir kardeş okulumuz Erimli Köyü İlkokulu ve Ortaokulu oldu. Bu vesileyle İyilik Hareketi gönüllüsü dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
Okul Müdürü Hasan Kan ise; “Okulumuzun tatile girdiği gün bizleri ziyaret ederek öğrencilerimizin yüzünü güldüren Kasım Alper Özdemir’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu. (İHA)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?