SAĞLIK EMEKÇİLERİNE BAŞARI BELGESİ

HABER MERKEZİ
Medya21 – Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, sağlık çalışanlarını evlerinde ziyaret ederek, pandemi sürecinde gösterdiği özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi takdim etti.

Diyarbakır merkez Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, pandemi sürecinde gösterdikleri özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarını evlerinde ziyaret ederek, başarı belgesi sundu.
Başkan Vekili Koç, Kayapınar İlçe Sağlık Müdürü ile birlikte bir doktoru evinde ziyaret etti. Pandemi tedbirleri altında gerçekleştirilen ziyarette, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Koç, sağlık çalışanına başarı belgesi takdim ederek, çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Koç, bir yılı aşkın bir süredir dünyayla birlikte çok ciddi, çok çetin bir pandemi imtihanı verildiğini ifade ederek, “Bu süreçte ülkemizde on binlerce, dünyada milyonlarca insan hayatını kaybetti. Salgın dolayısıyla hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Rabbimden rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekanları cennet, makamları Ali olsun inşallah. Tabi bu arada özellikle teşekkür etmek istediğimiz, şükranlarımızı arz etmek istediğimiz mesai arkadaşlarımız var. Onlar tüm Türkiye’nin gönlünü kazanmış, tüm Türkiye’nin dualarla desteklediği sağlık çalışanlarımız. Bu arkadaşlarımızın bazısı günlerce, bazıları aylarca evlerine, sıcak yuvalarına gidemediler. Hepimizin sağlığı için, bizler iyileşelim diye uzun süre çocuklarını, eşlerini, anne ve babalarını, dostlarını ve yakınlarını göremeyen sağlık çalışanlarımız var. Yoğun mesaileri ile toplumsal dayanışmamıza apayrı bir samimiyet, apayrı bir örneklik katan tüm sağlık çalışanlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyor, şükranlarımız arz ediyorum” dedi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir