SOYLU’DAN BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR

MEDYA21-İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye parti grup toplantısında yaptığı açıklamalar nedeniyle teşekkür etti.  Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef alan sözleri ve ortaya attığı tartışmalı iddiaları bugün parti grup toplantısında konuşma yapan Devlet Bahçeli’nin de gündemindeydi.
Bahçeli, Soylu’ya destek vererek kürsüden “Hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı’nın boynuna tasma geçiremeyecek. Buna da hiçbir alçağın gücü ve nefesi yetmeyecek. İçişleri Bakanı’mızın yanındayız” ifadelerini kullandı.
SOYLU: MÜTEŞEKKİRİZ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da bu açıklamalar sonrasında Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Soylu, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Devlet-i Ebed Müddet anlayışının Cumhur İttifakı’nda vücut bulan ruhunu, güçlü iradesiyle bir kez daha ortaya koyan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye, Türkiye’ye operasyon çekmek isteyenlere karşı bugünkü tarihi hatırlatması için müteşekkiriz.” HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir