SOYLU’DAN PEKER CEVABI: ACİZLİK, ÇÜRÜMÜŞLÜK

MEDYA21-İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sedat Peker’in açıklamaları üzerinden kendisini eleştirmesine çok sert cevap verdi. Soylu, “Mafya konusunda tek yapamadığımız, her seçimi kaybeden siyaset mafyasının Türk siyasetine musallatlığına çaresiz kalmaktır” dedi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Sedat Peker’in eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve oğlu Tolga Ağar’a yönelik suçlamaları üzerinden kendisini eleştiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na çok sert bir cevap verdi.
“Bir ülkede Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı, Kırmızı Bülten talep edilen organize suç örgütü yöneticisinin, güvenlik güçlerimize yönelik iftira ve akla sığmayan ithamlarına sığınarak siyaset yapar mı? Acizlik, çürümüşlük.” diyen İçişleri Bakanı Soylu şöyle devam etti:
“Mafyaya neler yaptığımızı, nasıl çökerttiğimizi, bu bağırtıların neden çıktığını sorarsan anlatırım. Mafya konusunda tek yapamadığımız, her seçimi kaybeden siyaset mafyasının Türk siyasetine musallatlığına çaresiz kalmaktır.”
Kaynak: İnternet Haber

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir