YENİŞEHİRLİ GENÇLERİN YENİ MEKANI

MEDYA21– Gençler için uygun tasarlanan Aliye İzzet Begoviç Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Yenişehirli gençlerle bir araya geldi. Sosyal alanların yer aldığı gençlik merkezinde gençlerle birlikte çay içip  masa tenisi ve playstation oynayan Beşikci, Yenişehir Belediyesince ilçede yaptırılan 4 katlı gençlik merkezinin büyük ilgi gördüğünü söyledi.

TÜM GENÇLER FAYDALANABİLİR
Modern Çalışma ortamıyla gençlere çağdaş bir etkinlik ortamı sunduklarını belirten Beşikci, gençleri zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırmak, sosyalleşmelerini ve her türlü aktiviteye katılmalarını sağlamak için uğraş verdiklerini açıkladı. Beşikci, gençlik merkezinden tüm gençlerin yararlanabileceğini de ifade ederek, şöyle konuştu:

“Gençlik merkezinde 110 kişilik kütüphanede 600 farklı kaynak kitabımız bulunmaktadır. Gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırma ve sosyalleşmelerini sağlamaya yönelik her türlü aktivite yapmaları için playstation, masa tenisi, kitap okuma köşesi ve bölgemizin ilk dijital kütüphanesi yer alıyor. Gençlerimiz bu merkezlerimizde elektronik kitap okuyucuları ile daha önceden yüklenmiş soru bankalarındaki testleri elektronik çözecek, kitaplarını okuyacak imkanı bulucakları. Ayrıca gençlik merkezimizde gençlerimize ücretsiz çay, kahve, pasta ve kurabiye gibi ikramlar yapılmaktadır.’’ HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir