• DOLAR
  %-0,56
 • EURO
  %0,31
 • ALTIN
  %0,12
 • BIST
  %0,45
YMD’DE MESLEKİ EĞİTİMLER SÜRÜYOR

YMD’DE MESLEKİ EĞİTİMLER SÜRÜYOR

Medya çalışanlarına eğitim atağı başlatan Yerel Medya Derneği (YMD)’nin Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesindeki Eğitim ve Kültür Merkezi’nde, üye ve üye olmayan yazılı, görsel ve işitsel medya mensuplarına ‘Radyoculuk’ eğitimi verildi.

MEDYA21- Medya çalışanlarına eğitim atağı başlatan Yerel Medya Derneği (YMD)’nin Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesindeki Eğitim ve Kültür Merkezi’nde, üye ve üye olmayan yazılı, görsel ve işitsel medya mensuplarına ‘Radyoculuk’ eğitimi verildi.

Bu haftaki eğitimi YMD Yönetim Kurulu Başkanı ve Amed Radyo Tv Genel Yayın Yönetmeni Ferat Mehmetoğlu gerçekleştirdi.  Mehmetoğlu, eğitim öncesi yaptığı açıklamada, “Her hafta farklı alanlarda birçok uzman arkadaşımızla üyelerimize ve diğer katılımcılara eğitim vermeye devam ediyoruz” dedi.

Mehmetoğlu, daha sonra ses, diyafram, diksiyon gibi konularda açıklamalarda bulunarak, canlı yayınla uygulama da gerçekleştirdi.

Önceki hafta da YMD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Eğitmen, Yazar ve Şair A.Rahim Kılıç, Yerel medya Derneği’nde diksyon ve sunuculuk eğitimi vermişti. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?