AK PARTİ TAM KADRO KULP’TA

MEDYA21– AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ın organizasyonu ile Diyarbakır’daki AK Parti’ye ait tüm il kademeleri, belediye başkanları, 17 ilçenin başkanları,  ilçe kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ile partililerin yer aldığı büyük bir kalabalık grup Kulp ilçesine gitti.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın ve beraberindekiler, ilçe merkezi ve kırsal bölgelere dağılarak 21 yerleşim yerine ait 21 ayrı lokasyonda aynı anda eşzamanlı olarak program gerçekleştirip vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret ve buluşmalarda vatandaşların beklentileri, sorun ve taleplerini dinleyen 21 ayrı grup halindeki partililer, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını ileterek her koşulda milletin emrinde olduklarının altını çizdi.

AK Parti İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, AK Parti’nin halk ve gönül hareketi olduğunu belirterek, merkez ve kırsal demeden karış karış gezerek bu davanın sahibi olan milletle buluşarak, 2023 hedefleri için büyük bir ruh ve heyecanla sahada olacaklarını ve Diyarbakır’ın her köşesinde varlıklarını en güçlü şekilde göstermeyi amaçladıklarını söyledi.

‘AK Parti milletin kendisidir ‘ diyen Başkan Aydın, “Gecesini gündüzüne katarak milletimizin huzuru ve refahı için çalışan Cumhurbaşkanımız ve liderimizin ilan ettiği 2023 hedeflerine bölgemizi en iyi şekilde hazırlamak ve bu davanın sahibi olan milletimizin gönlüne dokunmak için hep sahada olacağız“  dedi. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir