AK PARTİ’DE SANDIK EĞİTİMİ SÜRÜYOR

AK PARTİ DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN BAŞLATILAN 2023 SEÇİMLERİNE HAZIRLIK SANDIK GÖREVLİLERİ EĞİTİM PROGRAMI DEVAM EDERKEN, PROGRAMIN İKİNCİ AŞAMASINDA BAĞLAR VE SUR İLÇE TEŞKİLATLARININ ÇALIŞMALARI ELE ALINDI. (YAKUP ERMİŞ/DİYARBAKIR-İHA) AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından başlatılan 2023 seçimlerine hazırlık sandık görevlileri eğitim programı devam ederken, programın ikinci aşamasında Bağlar ve Sur ilçe teşkilatlarının çalışmaları ele alındı.

MEDYA21– Eğitim Programın ikinci aşamasında, Bağlar ve Sur ilçe teşkilatlarının çalışmaları ele alındı.
Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşen programa, İl Başkanlığı yöneticileri, Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir, Sur İlçe Başkanı Murat Unat ile eğitime tabi tutulan 1000 kişilik grup katıldı.
Programda sandık görevlilerinin seçim günü neler yapmaları gerektiği dile getirilerek sinevizyon gösterisi eşliğinde eğitim verildi. Programda konuşan Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir , dava bilincine dikkat çekerek, tarihi öneme sahip 2023 seçimlerinden zaferle ayrılmak için gece ve gündüz demeden şuurlu bir bir mücadele ruhu ile çalışacaklarını söyledi. Demir, sandık görevlilerini okçular tepesine benzeterek, “seçim günü sonuna kadar sandıklara sahip çıkmalıyız ” dedi.
Sandık görevlilerinin büyük ilgi gösterdiği eğitim programı, yapılan konuşmalarla son buldu. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir