• DOLAR
  %0,20
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,68
 • BIST
  %0,17
BEŞİKCİ, YAPIMI DEVAM EDEN PARKLARI DENETLEDİ

BEŞİKCİ, YAPIMI DEVAM EDEN PARKLARI DENETLEDİ

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Yenişehir ilçesi sınırları içerisinde yapımı devam eden Çocuk Yaşam Parkı, Koru Park ve yapımı tamamlanan Ahi Evran Parkı’nda denetlemelerde bulundu.

MEDYA21- Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Yenişehir ilçesi sınırları içerisinde yapımı devam eden Çocuk Yaşam Parkı, Koru Park ve yapımı tamamlanan Ahi Evran Parkı’nda denetlemelerde bulundu.
Yenişehir ilçesi Fabrika Mahallesi’nde yapımı devam eden Çocuk Yaşam Park’ı ile Yolaltı Mahallesi’ndeki Koru Park’ta incelemelerde bulunan Yenişehir Kaymakamı ve Yenişehir Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Aziziye Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Ahi Evran Parkı’ndaki Sosyal Tesisleri de ziyaret etti.
YENİŞEHİR’İN İLK ÇOCUK KÜTÜPHANESİ
Yenişehirli çocukların nitelikli ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir parkın inşasına başladıklarını belirten  Belediye Başkan Vekili Beşikci, şöyle konuştu:

“Fabrika Mahallemizde Çocuk Yaşam Parkımızı inşa etmeye başladık. Parkımızı 240 günde tamamlamayı planlarken, bu süreçte de inşasının sağlam temeller üzerine kurulmasına azami gayret göstereceğiz. Parkımızın içerinde çocuklarımızın yaşlarına ve gelişimlerine uygun olarak inşa edeceğimiz Çocuk Kütüphanemiz Yenişehir’in ilk tam donanımlı Çocuk Kütüphanesi olacaktır. Çocuk Yaşam Parkımızın yapımını tamamladığımızda parkımızdaki Oyun Alanları ve Macera Parkurları ile Yenişehirli çocuklarımız nitelikli ve eğlenceli vakit geçirebileceklerdir. Yolaltı Mahallemizde de içerisinde Bilgi Evi, Kafeterya, Spor Alanları ile 2,5 Km Bisiklet ve 2,5 Km Yürüyüş yolu inşa ettiğimiz Koru Parkımızı da çok yakında hemşehrilerimizin hizmetine sunmuş olacağız. Bu parkımız ile ilçemizin havasını da değiştirmiş olacağız.’’
AHİ EVRAN’I AZİZİYELİLERİMİZ ÇOK SEVDİ
Ahi Evran Parkı’na farklı yaş gruplarından çok sayıda insanın rağbet gösterdiğini belirten Başkan Beşikci, ’’Göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemiz için çok sayıda park inşa ettik. Bu parklarımızdan biri de Ahi Evran Parkı’dır. Parkımızdaki Engelsiz Yaşam Merkezi, Hanım Evi Millet Kıraathanesi, İkinci Bahar Millet Kıraathanesi ve Nev Mekân Kütüphanemize çocuğumuzdan kadınımıza farklı yaş gruplarından çok sayıda insan rağbet gösterdi. Ahi Evran’ı Aziziyelilerimiz çok sevdi. Bu gibi parklarımız ve Sosyal Tesislerimizle hemşehrilerimizin yaşamlarını daha da güzelleştirdiysek ne mutlu bizlere’’ dedi. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?