• DOLAR
  13,7143
  %0,20
 • EURO
  15,5860
  %0,23
 • ALTIN
  787,03
  %0,15
 • BIST
  2.005
  %1,19
‘CAN DOSTLAR’ UNUTULMADI

‘CAN DOSTLAR’ UNUTULMADI

‘CAN DOSTLAR’ UNUTULMADI HABER MERKEZİ- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tam kapanma sürecinde boşalan cadde, sokak ve meydanları dolduran ve açlıkla karşı karşıya kalan “Can Dostları” unutmadı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 17 günlük tam kapanma kararıyla birlikte vatandaşın mağdur olmaması için tüm birimleriyle kentte yürüttüğü çalışmaları ara vermeden sürdürürken, sokak hayvanlarını da unutmadı. Sağlık İşleri Daire Başkanlığı […]

‘CAN DOSTLAR’ UNUTULMADI

HABER MERKEZİ- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tam kapanma sürecinde boşalan cadde, sokak ve meydanları dolduran ve açlıkla karşı karşıya kalan “Can Dostları” unutmadı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 17 günlük tam kapanma kararıyla birlikte vatandaşın mağdur olmaması için tüm birimleriyle kentte yürüttüğü çalışmaları ara vermeden sürdürürken, sokak hayvanlarını da unutmadı. Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, “Her Can Bize Emanet” şiarıyla Kayapınar, Sur, Bağlar ve Yenişehir ilçelerinde sokak hayvanlarının beslenme odaklarına mama bıraktı.

Sokak hayvanlarını elleriyle besleyen ekipler, 17 Mayıs’a kadar sürecek olan tam kapanmada hayvanları sahiplenmekten dolayı vatandaşların takdirini topladı. Ekipler, sokak hayvanlarının beslenmelerini sağlamak için daha önce belirlenen yerlere mama bırakmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?