ÇOCUK HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE CANPOLAT ATANDI

ADIYAMAN GERGER DEVLET HASTANESİNDE BAŞHEKİM OLARAK GÖREV YAPAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI DR. SEMİH CANPOLAT, DİYARBAKIR ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNE ATANDI. (HASAN DAYAN/DİYARBAKIR-İHA) Adıyaman Gerger Devlet Hastanesinde başhekim olarak görev yapan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Semih Canpolat, Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimliğine atandı.

MEDYA21- Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimliğine atanan Uzman Dr. Semih Canpolat, yeni görevine başladı. Dr. Canpolat, hastaneye gelir gelmez poliklinikleri ve yatan hasta servislerini denetleyerek, hasta çocukları ziyaret edip geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Diyarbakır’da görev yapmanın kendisi için bir onur olacağını belirten Başhekim Dr. Canpolat, “Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi önemli sayıda nüfusa hizmet veren bir kurumdur. Başta Diyarbakır halkı olmak üzere çevre il, ilçe ve köylerden hastanemize başvuran vatandaşlarımızın kaliteli bir sağlık hizmetine ulaşmalarını sağlamak en önemli önceliğimizdir. İdarecilerimizin desteğiyle personellerimizle bir bütün olarak tüm vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Kapımız herkese açıktır. Ekibimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte sorunların üstesinden geleceğiz. Her zaman halkımızın yanındayız” dedi. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir