DİYARBAKIR POLİSİ ANNELERİ UNUTMADI

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NIN "EN İYİ NARKOTİK POLİSİ; ANNE" PROJESİ KAPSAMINDA DİYARBAKIR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ, KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ'NDE ANNELER GÜNÜNE ANLAMLI BİR ETKİNLİK DÜZENLEDİ. (RIDVAN KILIÇ - SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personeli, İçişleri Bakanlığının başlattığı 'En İyi Narkotik Polisi Anne' Projesi kapsamında, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesini ziyaret ederek annelerin gününü kutladı.

MEDYA21-Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personeli, İçişleri Bakanlığının başlattığı ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ projesi kapsamında, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları hastanesini ziyaret ederek annelerin gününü kutladı.

İçişleri Bakanlığınca gerçekleştirilen ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ projesi 2020 yılı ekim ayı itibariyle 81 ilde uygulanmaya başlandı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine giden polisler, Anneler Günü münasebetiyle hastanede çalışan ve tedavi gören anneleri ziyaret ederek çiçek verip bilgilendirme broşürü dağıttı. Polisler, uyuşturucu maddelerin zararları konusunda da anneleri bilgilendirdi.

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakımı Hizmetleri Müdürü Özlem Çağlayan, bütün annelerin, sağlık çalışanlarının ve özellikle engelli çocuğu olan annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutladığını söyledi. Çağlayan, “Bugün dolayısıyla hastanemize gelen Narkotik Şube Müdürlüğü mensuplarının annelerimizin Anneler Gününü kutlamasından dolayı çok memnun olduk. Hastanemizi ziyaret eden değerli emniyet mensuplarına çok teşekkür ediyoruz. Anneler Günü’nde bizleri yalnız bırakmadılar” dedi.

Hastanede doğum yapan anne Fatma Erdem ise, “Çocuklarımız kötü yollara düşmesinler. Allah, polislerimizi başımızdan eksik etmesin. Elimizden geldiği kadar biz de onlara yardımcı olmaya çalışırız. Çocuklarımızın kötü alışkanlıklara bulaşmasını istemeyiz” diye konuştu. (İHA)

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir