DİYARBEKİRSPOR KIZICAHAMAM’DA GÜÇ DEPOLUYOR

2.LİG KIRMIZI GRUP EKİBİ DİYARBEKİRSPOR, 2021-2022 SEZONU İÇİN ANKARA'NIN KIZILCAHAMAM İLÇESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İLK ETAP KAMP ÇALIŞMALARIYLA GÜÇ DEPOLUYOR. (MEHMET ÇAKAN/DİYARBAKIR-İHA) 2. Lig Kırmızı Grup ekibi Diyarbekirspor, 2021-2022 sezonu için Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirdiği ilk etap kamp çalışmalarıyla güç depoluyor.

MEDYA21- Teknik direktör Şenol Demir yönetiminde günde çift idman yapan Yeşil kırmızılı takım, fizik ve kondisyona yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalarla takımın fizik gücünün artırılması ile oyuncular arasındaki uyum sorununun aşılması amaçlanıyor.

İSABETLİ TRANSFER
Kamp çalışmalarını ziyaret ederek teknik heyet ve futbolcularla görüşen Kulüp Başkanı Turan İlgin, iç ve dış transferde büyük mesafe aldıklarını söyledi. İlgin, bazı mevkilere takviye yapmak için arayışların devam ettiğini de belirterek, “3 veya 4 nokta transfer daha yapmayı planlıyoruz. Bunun için çalışmalar yapıyoruz. Takımımız şu anda iyi çalışıyor. Zorlu lig maratonuna en iyi şekilde hazırlanacağız. İlk etap kampının ardında ikinci etap çalışmaları için Bolu’ya geçeceğiz” dedi. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir