GALATASARAY’DAN KÖY OKULUNA MALZEME YARDIMI

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ, DİYARBAKIR'IN LİCE İLÇESİNE BAĞLI DURU BEKİRAN KÖYÜ ORTAOKULUNA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİNDE BULUNDU. (MEHMET ÇAKAN/DİYARBAKIR-İHA) Galatasaray, Diyarbakır'ın Lice İlçesine bağlı Duru Bekiran Köyü Ortaokulu'na spor malzemesi desteğinde bulundu.

MEDYA21– Diyarbakırlı teknik direktör Murat Yiğiter’in girişimleri sonucu gerçekleşen malzeme desteği, köy okuluna ulaştı. Diyarbakır’a 75 kilometre uzaklıkta bulunan Lice ilçesindeki Duru Bekiran köyü ortaokuluna, 2 takım forma, 10 futbol topu ve 4 takım yelekten oluşan spor malzemelerinin teslimini Diyarbakır Masterler Federasyonu Başkanı Şirin Ecevit Talva gerçekleştirdi.
Lice’deki köy okuluna giderek, öğrencilerle buluşan Talva, spor malzemelerini Okul Müdürü Aziz Kartop’a teslim etti. Spor malzemelerini alan öğrencilerin mutlulukları yüzlerinden okunurken, öğrenciler Galatasaray kulübüne ve malzeme yardımına ön ayak olan Murat Yiğiter’e ve malzemeleri kendilerine teslim eden Şirin Ecevit Talva’ya teşekkür etti.
Malzemelerin tesliminde konuşan Duru Bekiran Köyü Ortaokulu Müdürü Aziz Kartop, yapılan bu desteği hiç bir zaman unutmayacaklarını belirterek, “Galatasaray’a öncelikle çok teşekkür ederim. Okulumuza ve çocuklarımıza gönderdikleri spor malzemeleri bizleri çok sevindirdi. Bu desteğin sağlanmasında aracı olan teknik direktör Murat Yiğiter’e ve malzemeleri onca yol kat ederek bizzat getirip bize teslim eden Diyarbakır Masterler Federasyonu Başkanı Şirin Ecevit Talva’ya teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir