• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %-0,27
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %3,08
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ERDİL YENİŞEHİR’DE

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ERDİL YENİŞEHİR’DE

İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, Yenişehir Belediyesine ait Engelsiz Yaşam Merkezi, İkinci Bahar Millet Kıraathanesi, yeşil kuşak ve akıllı bisiklet durağını ziyaret etti.

MEDYA21– Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, Vali Yardımcısı Murat Yıldız ile birlikte Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci’yi makamında ziyaret ederek, Kaymakamlığın ve Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yenişehir Kaymakamı Murat Beşikci’nin verdiği brifingin ardından İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil, sahaya inerek Yenişehir ilçesini gezdi. Bakan Yardımcısı Erdil, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından geçtiğimiz günlerde ödüle layık görülen yeşil kuşak ve akıllı bisiklet durağı ile Yenişehir Belediyesine ait Engelsiz Yaşam Merkezi ve İkinci Bahar Millet Kıraathanesini ziyarette ederek, yaptığı çalışmalardan dolayı  Belediyesi Başkan Vekili Murat Beşikci’ye başarılar diledi.

Başkan Vekili Beşikci ise, nazik ziyaretlerinden ötürü İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil ve Vali Yardımcısı Murat Yıldız’a teşekkür etti. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?