KALİTELİ ORTAM LEZZETLİ YEMEK

MEDYA21- Dünyanın her yerinden insanları birleştiren tek şey nedir? Elbette yemek! O halde ağız sulandıran ikramları tatmak ve herkesi iyi vakit geçirmek için bir araya getiren En’Gerek Restaurantı keşfedelim. Kaliteli ortamı ve nefis yemekleriyle Diyarbakır’da bir ilk.

Özellikle son senelerde Masterchef’in başını çektiği yerli ve yabancı TV yapımlarında da gördüğümüz gibi, gastronomi denilince, çoğu zaman mutfaklar, reçeteler, teknikler, cihazlar, ürünler ön plana çıkar. Ama bir an gelir, el lezzeti diye bir şey ortaya çıkar ve o an diğer her şey teferruat olur.

Kızartma, ızgara, buğulama, haşlama, soteleme, fırın, kaynatma gibi farklı pişirme yöntemleri ve baharatların birleştiği nefis yemekler En’Gerek’ in mutfağında el lezzetiyle birlikte karşınıza çıkar. Yemeğin gerek pişirilmesi gerekse sunumunda önemli rol olan bereketli toprakların tabaklarını sunuyor.

Her kesime ayak uyduran mutfağı hem hızlı bir şeyler yemek isteyenleri hem de oturup yediği yemeğin tadını çıkarmak isteyenleri cezbeden bir konsept ile Diyarbakır’da.

Steak çeşitleri de gayet iddialı. Dana antrikot ve blackwhite steak etler de denemeye değer eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor. En’Gerek, yakınlarınız ile kaliteli vakit geçirmeniz için sizleri ağırlamayı bekliyor. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir