KAYMAKAM KOÇ’TAN OKUL ZİYARETLERİ

MEDYA21- Kayapınar ilçesindeki ilk ve orta dereceli okulları her fırsatta ziyaret eden Kaymakam Ünal Koç, bu hafta Şehit Jandarma Üsteğmen Tevfik Pehlivan Ortaokulunda sınıflara girerek öğrencilerle sohbet etti ve onlara kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

Ziyaretler sırasında öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşılaşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili  Ünal Koç,  Diyarbakır’da ‘Eğitime Dost Belediye’ olarak adlandırdıkları Kayapınar Belediyesinin ilçede eğitim ve öğretime yönelik desteklerinin hız kesmeden devam ettiğini söyledi. Koç, belirli aralıklarla düzenlediği okul ziyaretleri ve öğrenci buluşmaları kapsamında gittiği Şehit Jandarma Üsteğmen Tevfik Pehlivan Ortaokulundaki ziyareti renkli görüntülere sahne oldu.

İlçedeki ilk ve orta dereceli okullarda ilk ders saatinin 15 dakikasını kitap okuma saati olarak belirlenmesi talimatını veren Koç,  Belediye ve Kaymakamlık olarak eğitime her zaman destek vereceklerinin altını çizdi. Ziyaret sonrası okul bahçesinde  toplanan öğrencilerin alkışlarla sevgi gösterisinde bulunduğu Koç, bu sevgiye karşılık öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirerek okuldan ayrıldı. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir