• DOLAR
  12,4902
  %4,09
 • EURO
  14,1332
  %4,94
 • ALTIN
  720,04
  %4,34
 • BIST
  1.776
  %-2,35
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ!

MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ!

MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ! HABER MERKEZİ-Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesindeki Huzurevleri Anaokulu’nda öğrenim gören minik öğrenciler, okulun içinde ve dışında gerçekleştirdikleri temizlik kampanyası ile örnek bir davranış sergiledi. Öğretmenlerinin çevre bilinci aşıladığı Anaokulu öğrencileri, ellerine aldıkları poşetlerle okulun bahçesinde ve dışında biriken çöpleri toplayıp, çöp konteynerlerine attı. Çevre temizliğinde farkındalık yaratan ve adeta büyükler örnek teşkil eden miniklerin […]

MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ!

HABER MERKEZİ-Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesindeki Huzurevleri Anaokulu’nda öğrenim gören minik öğrenciler, okulun içinde ve dışında gerçekleştirdikleri temizlik kampanyası ile örnek bir davranış sergiledi.

Öğretmenlerinin çevre bilinci aşıladığı Anaokulu öğrencileri, ellerine aldıkları poşetlerle okulun bahçesinde ve dışında biriken çöpleri toplayıp, çöp konteynerlerine attı. Çevre temizliğinde farkındalık yaratan ve adeta büyükler örnek teşkil eden miniklerin bu davranışı, öğretmenleri ve vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Huzurevleri Anaokulu Müdürü Songül Uzunkaya, minik öğrencilerin “Okulumuzun bahçesinde ve çevresinde temizlik yapmak istiyoruz” şeklindeki taleplerine olumlu cevap verip desteklediklerini söyledi. Uzunkaya, “Öğrencilerimizin çevreye olan duyarlılığı bizi hem duygulandırdı, hem de mutlu etti. Miniklerimize ailelerinin ve öğretmenlerinin destek vermesi de ayrı bir sevinç kaynağı” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?