VALİ KARALOĞLU, ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

MEDYA21- Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan kentin tarihi, turistik mekânlarını daha estetik hale getirirken, diğer taraftan da kent trafiğini rahatlatmak için yeni yol açma ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Vali Münir Karaloğlu, hafta sonundaki mesaisinde Fiskaya’daki seyir terası ile Sur ilçesinde vatandaşların yoğun olarak ziyaret ettiği Millet Bahçesi’nde ihtiyaçlarını rahatça karşılaması için yapılan sosyal tesisleri inceledi. Ardından Eski Siverek Yolu, Elazığ yolunu Şanlıurfa yoluna bağlayan yeni bulvar ile Diclekent bulvarını Batı Çevre yoluna bağlayan kavşakta devam eden yol çalışmalarını yerinde denetledi.

Vali Karaloğlu, “Fiskaya seyir terası, altında Taş Konak, karşısında Hevsel, yanı başında Millet Bahçesi ile seyri doyumsuz bir manzara. Doğal güzelliklerle taçlanmış Diyarbakır’ımızı, bir adım ileriye taşımak için çalışıyoruz, çalışacağız’’ dedi.

Vali Karaloğlu’na incelemelerinde, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayhan Kardan ve Daire Başkanları eşlik etti. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir