• DOLAR
    12,4902
    %4,09
  • EURO
    14,1332
    %4,94
  • ALTIN
    714,43
    %3,53
  • BIST
    1.776
    %-2,35
‘CAN DOSTLARIN’ YENİ YUVALARINDA SONA YAKLAŞILDI

‘CAN DOSTLARIN’ YENİ YUVALARINDA SONA YAKLAŞILDI

Diyarbakır Valisi Münir Karaoğlu, tarafından 10 Nisan 2021’de temeli atılan Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki çalışmalarda sona yaklaşıldı.

MEDYA21- Büyükşehir Belediyesi, mevcut haliyle ihtiyaca cevap veremediği için yenileme çalışması başlattığı Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde inşaat çalışmaları tamamlandı. Can dostların konuk olacağı kulübeleri ve idare binasının tamamlayan ekipler, Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın, yeniden modern bir şekilde dizayn ettiği 17 bin 54 metrekarelik merkezde, can dostların tedavilerinde kullanılmak üzere son teknoloji cihazlarla desteklenecek tam teşekküllü ameliyathane ve laboratuvar bulunacak.

Laboratuar biriminde ultrason, kan sayım ve röntgen işlemlerinin gerçekleştirilebileceği yeni yuvada, 51 köpek kulübesi, kedi evi, büyükbaş hayvan barınağı ve idari bina yer alıyor. Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmalarını Eylül ayının sonunda tamamlanması hedefleniyor. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?