ATAMAN, VATANDAŞLARI AŞI OLMAYA DAVET ETTİ

AK PARTİ GENEL MERKEZ KADIN KOLLARI MKYK ÜYESİ, DİYARBAKIR İL BAŞKAN YARDIMCISI VE SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKANI SUNA KEPOLU ATAMAN, SİLVAN İLÇESİNDE AK PARTİLİ KADIN VE GENÇLERLE BİRLİKTE KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK VERDİ. (MUHAMMET ROMEDİ YILMAZ/DİYARBAKIR-İHA) AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi, Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Suna Kepolu Ataman, Silvan ilçesinde AK Partili kadın ve gençlerle birlikte kan bağışı kampanyasına destek verdi.

MEDYA21- AK Parti MKYK üyesi ve Sosyal Politikalar Başkanı Suna Kepolu Ataman, partinin kadın kolları, gençlik kolları ve Silvan ilçe teşkilatı yöneticileriyle birlikte Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına katılarak, kan bağışında bulundu.

Gazi Caddesindeki Hükümet konağı önünde bulunan Kızılay’ın kan bağışı standına gelerek beraberindekilerle birlikte kan veren Ataman, tüm Diyarbakırlılara Covid-19 aşısı yaptırmaları çağrısında bulunarak, şöyle konuştu:

“Pandemi süreci dolayısıyla kan stoklarına ciddi oranda ihtiyaç duyulduğu bu dönemde Türk Kızılay noktalarında devam eden kan bağışına herkesi davet ediyoruz. Kan hayatımızın temel kaynağıdır. Bu nedenle hayata can vermek için AK Parti il teşkilatı ve Silvan ilçe teşkilatı olarak, kan bağışı kampanyasına katkıda bulunmak istedik. Kan bağışını yaparken, hayata can verdiğimize inanarak kan bağışı kampanyasına katkıda bulunduk. Bütün Silvan halkına kurum ve kuruluşlarına burada çağrıda bulunmak istiyorum. Burada kan bağışı kampanyamıza destek vermelerini bekliyorum. Bilindiği gibi Covid-19 salgınında dünyada, ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde son zamanlarda bir artış var. Silvan halkından sosyal mesafe, maske ve temizlik kuralına uyarak, bununla beraber aşı yapmalarını istiyorum. Silvan neden Diyarbakır’a örnek olmasın, o yüzden Silvan halkından aşı olmalarını istiyorum. ‘Haydi Diyarbakır, haydi Silvan aşı olmaya’ diyerek bugün tüm halkımızı aşı olmaya davet ediyorum. Desteklerini eksik etmeyip bu çağrımıza duyarsız kalmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir