• DOLAR
  %0,42
 • EURO
  %0,76
 • ALTIN
  %0,86
 • BIST
  %1,44
BAKAN KASAPOĞLU ESNAFI ZİYARET ETTİ

BAKAN KASAPOĞLU ESNAFI ZİYARET ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Diyarbakır’da Bağlar ilçesi Sakarya Caddesi esnafını ziyaret ederek, çocuklara kitap, futbol ve basket bol topu ile satranç seti hediye etti.

MEDYA21- Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Diyarbakır’da Bağlar ilçesi Sakarya Caddesi esnafla biraraya geldi. Bakan Kasapoğlu’na, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Oya Eronat ve Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu eşlik etti. Ziyarette esnaflarla tek tek görüşen  Kasapoğlu, iş yerlerinde bulunan esnaflara ve çocuklara kitap, futbol ve basket bol topu ile satranç seti hediye etti.

ÇAY DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ
Sakarya Caddesi esnafıyla bir süre görüşen Bakan Kasapoğlu ve beraberindekiler, daha sonra Yahya Kemal İlkokulu’na geçti. Okulun sınıflarında bulunan öğrencilerden dersleri hakkında bilgi alan ve notlarını inceleyen Bakan Kasapoğlu, öğrencilerle sohbet edip kitap hediye ettikten sonra okuldan ayrıldı.
Bakan Kasapoğlu ve beraberindekiler, daha sonra bölgeden ayrılmak üzereyken bir vatandaşın çaya davetini kırmayarak evine gidip aile fertleriyle sohbet edip çay içti. (İHA)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?