BAKAN KASAPOĞLU ESNAFI ZİYARET ETTİ

GENÇLİK VE SPOR BAKANI MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU, ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNMAK ÜZERE GELDİĞİ DİYARBAKIR'DA BAĞLAR İLÇESİ SAKARYA CADDESİ ESNAFINI ZİYARET EDEREK, ÇOCUKLARA KİTAP, FUTBOL İLE BASKET BOL TOPU VE SATRANÇ HEDİYE ETTİ. (SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Diyarbakır'da Bağlar ilçesi Sakarya Caddesi esnafını ziyaret ederek, çocuklara kitap, futbol ile basket bol topu ve satranç seti hediye etti.

MEDYA21- Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Diyarbakır’da Bağlar ilçesi Sakarya Caddesi esnafla biraraya geldi. Bakan Kasapoğlu’na, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Oya Eronat ve Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu eşlik etti. Ziyarette esnaflarla tek tek görüşen  Kasapoğlu, iş yerlerinde bulunan esnaflara ve çocuklara kitap, futbol ve basket bol topu ile satranç seti hediye etti.

ÇAY DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ
Sakarya Caddesi esnafıyla bir süre görüşen Bakan Kasapoğlu ve beraberindekiler, daha sonra Yahya Kemal İlkokulu’na geçti. Okulun sınıflarında bulunan öğrencilerden dersleri hakkında bilgi alan ve notlarını inceleyen Bakan Kasapoğlu, öğrencilerle sohbet edip kitap hediye ettikten sonra okuldan ayrıldı.
Bakan Kasapoğlu ve beraberindekiler, daha sonra bölgeden ayrılmak üzereyken bir vatandaşın çaya davetini kırmayarak evine gidip aile fertleriyle sohbet edip çay içti. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir