BAL’DA TARİHİ SEZON BAŞLIYOR

BÖLGESEL AMATÖR FUTBOL LİGİ'NDE (BAL) PANDEMİ NEDENİYLE TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU TARAFINDAN SIKIŞTIRILMIŞ FİKSTÜRLE OYNATILMASINA KARAR VERİLEN 2020-2021 SEZONU BUGÜN OYNANACAK MAÇLARLA BAŞLAYACAK. DİYARBAKIR TAKIMLARI, 4.BÖLGE 3. VE 4.GRUPTA MÜCADELE EDECEK. GÜNÜN TÜM MAÇLARI SAAT 17.00'DA BAŞLAYACAK. (MEHMET ÇAKAN/DİYARBAKIR-İHA) Bölgesel Amatör Futbol Ligi'nde (BAL) pandemi nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından sıkıştırılmış fikstürle oynatılmasına karar verilen 2020-2021 sezonu bugün oynanacak maçlarla başlayacak. Diyarbakır takımları, 4.bölge 3. Ve 4.grupta mücadele edecek. Günün tüm maçları saat 17.00'da başlayacak.

MEDYA21– Bölgesel Amatör Futbol Ligi 1.5 sezonluk aranın ardında bugün yeni bir heyecanla başlayacak. Koronavirüs nedeniyle Mart 2020’de ara verilen ligin yeni formatına göre 108 takım sıkıştırılmış fikstür ile mücadele verecek. 27’şerYeni ekle takımlı 4 bölgeden oluşan ilk etap maçları sonunda grup birincileri ikinci aşamaya kalacak. Çeyrek, yarı ve final maçları tarafsız sahada tek maç üzerinden oynanarak 4 takım 3.Lig’e yükselecek. Çift devreli lig üsülüne göre oynanacak ilk etap maçları Çarşamba-Pazar şeklinde arka arkaya yapılarak 27 Haziran’a kadar tamamlanmış olacak.
Diyarbakır takımlarının maçları bugün
Diyarbakır takımları 4. bölgede 3 ve 4. gruplarda mücadele edecek. 3. grupta bugün saat 17.00’da Silvan 21Spor-Diyarbakırspor ve Bismil 21Spor-Çınar Belediyespor maçları oynanacak. 3 takımdan oluşan 4. grup ise bugün Bağlar Belediyespor-Mazıdağı Fosfatspor karşılaşmasına sahne olacak. Bu iki grupta ikinci hafta maçları 13 Haziran Pazar günü oynanacak. Yine saat 17.00’da başlayacak mücadelelerde Diyarbakırspor-Bismil 21Spor ve Çınar Belediyespor-Silvan 21Spor maçlarının heyecanı yaşanacak. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir