• DOLAR
  %1,92
 • EURO
  %1,21
 • ALTIN
  %0,78
 • BIST
  %1,85
BEYOĞLU VE AYDIN’DAN ‘ÇAT-KAPI’ ZİYARETLER

BEYOĞLU VE AYDIN’DAN ‘ÇAT-KAPI’ ZİYARETLER

Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, ilçenin sokaklarında vatandaşlarla buluştu ve daha sonra “çat-kapı” yaparak evlere misafir oldu.

MEDYA21- Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, ilçenin sokaklarında vatandaşlarla buluştu ve daha sonra “çat-kapı” yaparak evlere misafir oldu.
Kalabalık vatandaş grubunun ilgisiyle karşılanan Beyoğlu ve Aydın, bir yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ve mesajını vatandaşlara iletirken, bir yandan da talepleri dinleyerek çözüm üretme sözü verdi. Çarpıcı diyalogların yaşandığı buluşmada, renkli görüntüler de ortaya çıktı. Fatih ve Kaynartepe mahallelerinde gerçekleşen ziyaretlerde, Beyoğlu ve Aydın, bir kıraathanede vatandaşlarla sohbet ederek gündemi değerlendirdi, iletilen sorun ve taleplerin zaman kaybedilmeden çözülmesi sözünü verdi.

Başkan Beyoğlu, günlük yaşamı etkileyen sorunlarla ilgili olarak telefonla belediyenin ilgili birimlerine talimat verirken, İl Başkanı Aydın’la birlikt sokakta kalabalık vatandaş topluluğu ile resim çektirip çocukların yaptığı “rabia” işareti karşısında neşeli anlar yaşadı. AK Parti İl Başkanı Aydın, milletin derdini dert edinip çözüm üreten bir siyasi gelenekten geldiklerini ifade ederek, bu nedenle Bağlar sokaklarına çıkarma yaptıklarını söyledi. Aydın, şehir merkezi ve ilçe buluşmalarıyla emanetin sahibi olan halkla bütünleşerek çözüme daha kolay ulaşmayı amaçladıklarını kaydetti.
Göreve geldikten sonra 33 aydır Bağlar sokaklarında olduklarını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ise, önceki dönemlerde klasik hale gelen “siyasetçiler vatandaşı seçimden seçime hatırlıyor” algısını yıkmayı başardıklarını ve bu durumun halkta güven yarattığını dile getirdi. HABER MERKEZİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?