DAĞ: CHP HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITIYOR

AK PARTİ DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA TOPLANTISIN'DA KONUŞAN AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE TANITIM MEDYA BAŞKANI İZMİR MİLLETVEKİLİ AV. HAMZA DAĞ, ""CHP, DİYARBAKIR'DA KÜRT SORUNUNDAN SÖZ EDER, GİDER YOZGAT'TA 'KANDİL'İ BAŞLARINA YIKACAĞIZ ' DER. HDP İSE KÜRTLERİ SÖMÜREN VE ÇOCUKLARINI ÖLÜME GÖNDEREN BİR YAPIDIR" DEDİ. (SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, "CHP, Diyarbakır'da Kürt sorunundan söz eder, gider Yozgat'ta 'Kandil'i başlarına yıkacağız' der. HDP ise Kürtleri sömüren ve çocuklarını ölüme gönderen bir yapıdır" dedi.

MEDYA21- AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  İzmir Milletvekili Hamza Dağ, “CHP, Diyarbakır’da Kürt sorunundan söz eder, gider Yozgat’ta ‘Kandil’i başlarına yıkacağız’ der. HDP ise Kürtleri sömüren ve çocuklarını ölüme gönderen bir yapıdır” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve kongre havasında geçen Genişletilmiş İl Danışma Toplantısına;  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı İzmir Milletvekili Av. Hamza Dağ, Diyarbakır Milletvekilleri Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Oya Eronat, AK Parti MKYK üyeleri Alaattin Parlak ve Abdurrahman Kurt, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Suna Kepolu Ataman, önceki dönem milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu ve İl Koordinatörü Mehmet Şükrü Erdinç ile çok sayıda partili katıldı. Toplantıda konuşan Dağ, “Bizim bu ülke için hayallerimiz var. 2023 seçimlerini milletimizle el ele verip kazanarak bu hayalleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Ülke ile ilgili hayal ve rüyalarının olduğunu, bunu gerçekleştirmek için yola devam ettiklerini vurgulayan Dağ, şunları söyledi:

“AK Parti kendisini sürekli güncelleyen bir değişim hareketidir. Kürt sorunu başta olmak üzere birçok kronikleşmiş sorun AK Parti iktidarında çözüme kavuşmuştur. Milletle yol yürüyerek 2023 seçimlerinde de bu kutlu mücadeleyi güçlendirerek devam ettireceğiz. Pandemi nedeniyle bütün dünya zor süreçten geçti, doğal olarak Türkiye de bundan etkilendi. Ancak bu sorunun üstesinden gelecek irade yine AK Parti olacaktır. CHP herkese ve her kesime mavi boncuk dağıtıyor. Diyarbakır’da Kürt sorunundan söz eder, gider Yozgat’ta ‘Kandil’i başlarına yıkacağız’ der. Biri Kur’anı Kerim eğitimine ‘orta çağ zihniyeti’ der, diğeri gider göz boyamak için Kur’an Kursu açar. HDP ise Kürtleri sömüren ve çocuklarını ölüme gönderen bir yapıdır. Kürtlerin sorunlarını çözen ve bu konuda samimi olan tek parti ise AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’dır.” HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir