• DOLAR
  %-0,02
 • EURO
  %0,39
 • ALTIN
  %0,60
 • BIST
  %0,31
DİSKİ’DE YANGIN TATBİKATI

DİSKİ’DE YANGIN TATBİKATI

MEDYA21- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) personeline, yangına müdahale yöntemleriyle ilgili eğitim verildi.            Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ile DİSKİ İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen eğitimde, personele yangın anında yapılması gerekenler, alınacak tedbirler, yangın söndürme metotları ve yangında kullanılan malzemeler hakkında teorik ve uygulamalı […]

MEDYA21- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) personeline, yangına müdahale yöntemleriyle ilgili eğitim verildi.            Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ile DİSKİ İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen eğitimde, personele yangın anında yapılması gerekenler, alınacak tedbirler, yangın söndürme metotları ve yangında kullanılan malzemeler hakkında teorik ve uygulamalı olarak bilgiler verildi.
DİSKİ hizmet binası bahçesinde gerçekleştirilen eğitimde, itfaiye ekiplerince yangının nasıl söndürüleceği uygulamalı olarak gösterildi. Ardından benzin yardımıyla yakılan ateş personeller tarafından söndürüldü. (İHA)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?